DEVA Partisi İzmir İl Başkanı Seda Kaya Ösen, Bergama’ya düzenlenen etkinlikte ilçe halkıyla bir araya gelip sorunlarını dinledi. DEVA Partisi Eylem Planlarını vatandaşlara anlatan Ösen “Biz boş vaat vermiyoruz.  Eylem Planlarımızı herkese tek tek anlatacağız.  İzmir’i sokak sokak gezeceğiz” dedi.

DEVA Partisi İzmir İl Başkanı Seda Kaya Ösen, DEVA Partisi İzmir il yönetim kurulu üyeleri ve Bergama ilçe teşkilatıyla birlikte Bergama’yı ziyaret etti. Ziyaret kapsamında Bergama Muhtarlar Derneği, Bergama Esnaf ve Sanaatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi, Bergama Seçilmiş Faal Muhtarlar Derneği başta olmak üzere esnafların ve yöre halkının sorunlarını dinledi. Vatandaşlara DEVA Partisi “Eylem Planları”nı anlatan İzmir İl Başkanı Ösen “Ziyaretlerimizde halkımızın sorunlarını tek tek dinliyor ve dikkate alıyoruz. Bu sorunların çözümü için gerekli olan politikaların bütçelerini, gerçekleştirilme sürelerini, kaynaklarını en ince detayına kadar hesaplayıp eylem planlarımızı hazırlıyoruz. Bizim parti olarak farkımız da bu. Biz boş vaat vermiyoruz.  “Eylem Planları”mızı herkese tek tek anlatacağız.  İzmir’i sokak sokak gezeceğiz” dedi.

“Esnafta çiftçide mutsuz”

Bergama’nın turizmden hak ettiği payı alamadığını vurgulayan Ösen “İlçemizde esnafta çiftçide mutsuz. DEVA iktidarında Bergama; turizmde, ticarette ve tarımda hak ettiği yeri alacak” diye konuştu.

“Bergamalılar bize kucak açtı”

DEVA Partisi Bergama İlçe Teşkilatı’nın düzenlediği 250 kişilik iftara katılan Ösen “Biz aynı sofrada oturan aynı sorunları paylaşan ve çözüm için konuşmak yerine harekete geçen güçlü bir aileyiz. Bergamalılar bize kucak açtı. Esnafımızdan vatandaşımıza çok iyi tepkilerle karşılaştık. Bu ilgiye kayıtsız kalmayacağız. Yine geleceğiz.  Yine dertleşeceğiz.  Sorunlarımız ortak. Çözüm için birlikte çalışacağız” dedi.