Gönüllerin başkanı görev bekliyor…

0
42

Adayların açıklanmasına sayılı günler kala, halk ile birlikteliğini toplantı ve ziyaretlerle sürdüren Bayraklı Belediye Başkanı a. adayı Ekonomi Uzmanı Mikail Bilici, yazılı destek sözü verenlerin sayısının 10 bini aştığını açıkladı.
Bayraklı Belediye Başkanı a. adayı Mikail Bilici, son toplantısını Emek mahallesindeki Banazlılar Derneğinde düzenledi. Toplantıya, Türkiye’nin  çeşitli illerinden gelip Bayraklı’da yaşayan çok sayıda vatandaş katıldı. Çoğunluğunu kadınların oluşturduğu katılımcılar, “İzmir’de Zeybekçi, Bayraklı’da Bilici” sloganıyla  sevgi gösterisinde bulundular.

İÇİNİZDEKİ SİYASETÇİYE SAHİP ÇIKIN


Bayraklı Belediye Başkanı aday adaylığı için, vaadlerle değil hizmet sözü ile yola çıktığını hatırlatan, Ekonomi Uzmanı ve Bayraklı Emekliler Derneği Başkanı Mikail Bilici, ” İçinde yaşadığım halkıma, yapılamayacak süslü projeler ve sözler vererek yarı yüzlerine bakamam. Halkıma hizmet etmek zaten asli görevim olacak. Bayraklı çok sıkıntılı nüfusa sahip. Fakirlik-kısır döngüsü var. Dededen ve babadan görmeyen evlatlar hizmete susamış durumda. Yaşamları ev ile kahve ve cami arasında geçmektedir. Şimdiye kadar bölgecilik ve şehircilik yüzünden hizmet alamamış Bayraklı halkının çoğunluğu mağdur.” şeklinde konuşarak, Bayraklı halkının içindeki siyasetçiye sahip çıkmalarını istedi.
Belediye Başkanlığı için hizmet fırsatı verilmesi halinde, 24 akademisyen arkadaşının da destekleriyle acil ve büyük projelere imza atacaklarını da duyuran, Bayraklı Belediye Başkanı a. adayı Mikail Bilici, toplantıda tüm Bayraklılı lara seslenerek, konuşmasını, “Bayraklı’da bulunan 24 mahalleden 17’si gecekondu. Buralarda yaşayan vatandaşlarımızın bir çok zaruri hizmetten yoksun oldukları açık ortada. Geçmişte olduğu gibi halktan uzak belediyecilik hizmeti verilmeyecek. Bayraklı’da artık gönül belediyeciliği ile halkında sözleri dikkate alınarak hizmet vermeye hazırlanıyoruz. Her şeye egemen siyasetçilere dikkat edin. Asıl siyasetçi, dokunulmayana dokunan ve konuşulmayanı konuşandır. Onun için içinizdeki siyasetçiye sahip çıkın.” diye sürdürdü.
Bayraklı Belediye Başkanı a. adayı Mikail Bilici, toplantı sonunda, AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, 2019’un ilk günlerinde, İzmir’in ilçe adaylarını açıklamak üzere İzmir’e geleceklerini duyurup, vatandaşlar için servis hizmeti verileceğini de söyledi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here