Durmak bilmiyor

0
105
Yerel seçimler için yıllardır hazırlanan ve CHP Buca İlçe Başkanlığında hiç bir görevde çekimser kalmadan hizmet veren, Buca Belediye Başkan aday adayı Aysun Önal Uyar, projelerini aralıksız açıklamaya devam ediyor.
Haber: Zafer Kara
Buca’yı mahalle mahalle, sokak sokak gezerek vatandaşlarla görüşmelerini sürdüren, Buca

Buca Belediye Başkan aday adayı Aysun Önal Uyar, ziyaretlerinin sonunda Çamlıkule kahvehanesine de  giderek eğlenenlerle bir süre sohbet etti.

Belediye Başkan aday adayı CHP’li Aysun Önal Uyar, daha çok kadınlardan ilgi görüyor. Yeni bir Buca için hazırladığı 100’ün üzerindeki projesini hem yazılı olarak, hemde sözlü olarak halka açıklayan CHP’li Başkan aday adayı Aysun Önal Uyar, ” Bucalıları ekibimle beraber, evlerinde, iş yerlerinde ve dinlendikleri mekanlarda ziyaret etmeye devam ediyorum. Yeni bir Buca için düşüncelerimi 7’den 70’e herkesle paylaşmaya gayret ediyorum. Bucalıların bana gösterdikleri ilgi ve duyarlılık gücüme güç katıyor.” şeklinde konuştu.

Geçtiğimiz gün yine beraberinde bulunan yol arkadaşı Hasan Öngel ve ekibiyle, Cumhuriyet mahallesi, Yıldız Mahallesi ile Çamlıkule Mahallesini gezerek vatandaşlarla görüşen  CHP’li Başkan aday adayı Aysun Önal Uyar, “Kendilerini ziyaretlerimde sıcak ilgi gösteren, Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı Metin Yerdi ve kadın azasına, Yıldız Mahallesi Muhtarı Hüseyin Bayer ile Çamlıkule Mahallesi Muhtarı Kamer Kurt’a teşekkür ederim. Hizmet fırsatı verildiğinde, bende üzerime düşen görevlerimi nasıl yapacağımı şimdiden halkımın verdiği güçle belirliyorum.” dedi.