Dadaşlar’dan MHP’li Işık’a tam destek

0
68

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) 2. Bölge milletvekili aday adayı Taşkın Işık’a, İzmir’de faaliyet gösteren Erzurumlu federasyon ve dernekler destek sözü verdi.

Ege Bölgesi Erzurum Dernekler Birliği Federasyonu Başkanı Muzaffer Okumuş ve federasyon yönetim kurulu deklarasyon yayınlayarak, MHP’li Taşkın Işık’ın adaylığına destek verdi.

Adaylık çalışmalarını sürdüren MHP 2. bölge milletvekili aday adayı Taşkın Işık, Erzurumlu federasyonlardan “tam destek” sözü aldı.

Ege Bölgesi Erzurum Dernekler Birliği Federasyonu Başkanı Muzaffer Okumuş, “Taşkın Işık’ı İzmir milletvekili adayı olarak görmek istiyoruz. MHP’ye gönül vermiş, partinin her kademesinde görev yapmış, Erzurumluların gönlünde taht kurmuş Işık’a tam destek veriyoruz. Hem üyelerimizin hem de Erzurumlu diğer kardeş dernek ve federasyonların MHP Genel Merkezi’ne bu desteklerini mail ve faks yoluyla iletmelerini istiyoruz. Sayın vekilimizin bu süreçte her adımda yanındayız.” şeklinde konuşarak MHP 2. bölge milletvekili aday adayı Taşkın Işık’a “tam destek” verdi.

MHP’li Taşkın Işık, MHP Kemalpaşa İlçe Başkanı Mustafa Gözütok’u ziyaret etti. Kemalpaşa MHP İlçe yöneticileriyle seçim çalışmalarını değerlendiren Işık, hızlanan seçim sürecinde İzmir genelinde partililerin çalışmalarının artacağını kaydetti.

MHP Kemalpaşa İlçe Başkanlığını ziyaret ederek partilileriyle buluşan Işık, İzmir’deki Erzurumluların kendisine verdiği desteğin partisi adına mutluluk verici olduğunu ifade ederek, “Bismillah dedik ve yola çıktık. Ege Bölgesi Erzurum Dernekler Birliği Federasyonu ve kentimizdeki STK’lar hemşehrilerimiz için aktif faaliyet gösteriyor. Bana ve partime verdikleri destekten ötürü teşekkür ediyorum. Bu güveni boşa çıkarmamak için her adımda davamızı yaşamaya ve yaşatmaya çalışacağım.” diye konuştu.

BAYRAKLI’DAN TAM DESTEK