Bucalılar şimdiden benimsedi

0
91
Buca Belediye Başkanı aday adayı CHP’li Aysun Önal Uyar, esnaf ziyaretlerine devam ederken, sık sık mahalle ve köyleri de gezmeyi ihmal etmiyor.
Ekibiyle ve yol arkadaşı Hasan Öngel eşliğinde Buca ve çevre gezilerini sürdüren, Buca Belediye Başkanı aday adayı Aysun Önal Uyar’ı, CHP Buca İlçe örgütü ve meclis üyeleri de yalnız bırakmıyor. Başkan aday adayı Uyar, ziyaretlerinde 7’den 70’e herkes tarafından güler yüzle karşılanmasından en büyük enerjiyi ve güveni aldığına dikkat çekti.
CHP Buca Belediye Başkan aday adayı Aysun Önal Uyar, taziye ziyaretlerinde bulundu.
Geçtiğimiz gün, Kırıklar köyü, Karaağaç köyü ile Doğancılar mahalle muhtarlıklarını ziyaret edip vatandaşlarla sohbet eden, Buca belediye Başkanı aday adayı Aysun Önal Uyar, taziye ziyaretlerinde de bulundu. Ziyaret ettiği muhtarlıklara, “Belediyecilik” isimli yazdığı kitabı ile hazırladığı projelerini yazılı olarak sunan Başkan aday adayı Uyar, ” Ziyaretlerimde Bucalı halkım beni adeta benimsemiş gibi güler yüzle karşılıyor. Uzun aradan sonra Buca’da bir kadın başkan görmek istediklerini söylüyorlar. Gördüğüm ilgi ve duyarlılık ile talepler beni mutlu ettiği gibi, şimdiden yapabileceğim hizmetlerime ışık tutuyor.” şeklinde konuştu.
Bu arada, Buca Kuruçeşme Cemevini de ziyaret ederek, görüş ve önerilerini aldığını ifade eden Buca belediye Başkanı aday adayı Aysun Önal Uyar, Hıdır Kaya ile görüştü.
Başkan aday adayı Aysun Önal Uyar, halkın önüne çıkmaktan mutluluk duyduğunu ifade ederek, kadın olarak büyük ilgi görmekten ise gurur duyduğunu söyledi.