Bilici,  kadınları unutmadı…

0
115
Bayraklı AK Parti Belediye Başkan a. adayı Ekonomi Uzmanı Mikail Bilici, 5 Aralık Dünya kadın Hakları Günü nedeniyle yaptığı toplantıda, kadın haklarını savunduğunu dile getirerek, “Kadınlarımızın, analarımızın, Dünya Kadın hakları Günü kutlu olsun. ” dedi.
Bayraklı Girişimci ve Dayanışma Kadınlar Derneğinde düzenlenen toplantıda, çok sayıda kadınla  bir araya gelen, Bayraklı Belediye Başkan a. adayı Mikail Bilici, tüm kadınların 5 Aralık Dünya Kadın hakları Gününü kutladı. Daha sonra yerel seçimlerle ilgili girişimci kadınlarla istişarede bulunan Bilici, kentsel dönüşüm, yerel yönetimler ve halkçı belediyeler konusunda geniş bilgiler verdi.
Toplantıya katılan çok sayıda Bayraklı’ lı kadına hazırladığı projelerini de sıralayan, Bayraklı Belediye Başkan a. adayı  ve Ekonomi Uzmanı Mikail Bilici, kadınların sorunlarını dinleyerek çözüm önerileri aldı. Kadınlardan da hizmet için destek isteyen Bilici, “Bilindiği gibi, Sayın Genel Başkanımızın kadınlarımıza büyük değer vermesi hepimizi mutlu ediyor. Kadınlarımıza siyasette de gereken seçilme ve söz hakkı verilmektedir. Bana da hizmet fırsatı verilirse, baş tacı kadınlarımızın, analarımızın sözleri, istekleri ve çözüm önerileri dikkate alınacağı gibi uygulanacaktır.” şeklinde konuştu.
Bu arada, Bayraklı Girişimci ve Dayanışma Kadınlar Derneği Başkanı İpek Özgür ise, Bayraklı Belediye Başkan a. adayı Mikail Bilici’ye, anlamlı toplantısından dolayı teşekkür ederek, “Biz girişimci kadınlar olarak hizmet için çalışmak isteyen Mikail Bilici beyin daima arkasındayız. ” dedi.