Anket sonuçları Bilici’yi aday ilan etti…!

0
72

AK Parti İzmir İl Başkanlığı tarafından yapılan anket sonuçlarına göre, Bayraklı’da ki aday adayları arasında Ekonomi Uzmanı Mikail Bilici’nin açık ara önde olduğu açıklandı.

Haber – fotoğraf:
Zafer Kara

Bayraklı Osmangazi Mahallesindeki Kars Merkez Köyleri Derneğinde toplantı düzenleyen, Bayraklı Belediye Başkanı a. adayı Ekonomi Uzmanı ve Emekliler Derneği Başkanı Mikail Bilici, dokuz a. adayı içinde açık ara önde olduğunu duyurarak, ” İl Başkanlığımızın yaptırdığı anket çalışmalarında, tüm mahalleler de beni tercih eden halkıma şükranlarımı sunuyorum. Bana güvenen halkıma layık olmaya çalışacağım. Onları mahcup etmeyeceğim.Verilecek hizmet fırsatını en iyi şekilde değerlendirip, sosyal hayatı olmayan, cami, kahvehane ve ev arasında yaşayan hizmete susamış halkıma geciktirilmiş hizmetleri sunmak asli görevim olacaktır. ” dedi.
Bayraklı Belediye Başkanı a. adayı Mikail Bilici, AK Parti İl Başkanlığı tarafından yapılan anket çalışmaları sonuçlarının şeffaf bir şekilde açıklanmasını, Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı Sayın Nihat Zeybekçi ve Basın Danışmanına borçlu olduklarına dikkat çekerek, “Sayın Zeybekçi’ye ve Danışmanına teşekkür ederek saygı sunuyorum. Bayraklı’da bana destek olan partili ve diğer dostalarımın sözlerini yere düşürmeyeceğim. Ayrıca beni tercih eden CHP’li halkımada teşekkürlerimi sunuyorum. Onlarında bu güvenlerini suistimal etmeyeceğim. Partime layık bir şekilde, halkım ile koordineli çalışmak prensiplerim arasında olacaktır.” şeklinde konuştu.

GÖNÜL BELEDİYECİLİĞİ İLE HİZMET


31 Mart’ da yapılacak olan Yerel seçim çalışmalarını, bay ve bayanlardan oluşan 300 kişilik gönüllü ekiple sürdürdüklerini de söyleyen Bayraklı Belediye Başkanı a. adayı Ekonomi Uzmanı Mikail Bilici, adaylığının açıklandığı gün kendisini Bayraklı’da en az 15 bin kişinin karşılayacağını iddia ederek, ” Bayraklı Belediyesi’ de gönül belediyeciliği uygulanacaktır. Ben içlerinde yaşayan biri olarak Bayraklı Halkımın mağduriyetlerini de biliyorum, verilecek layık hizmetleri de adil olarak düşünüyorum ve bunun bilincindeyim. Onun için halkımdan gelecek tüm istek ve önerileri değerlendirmeyi ihmal etmeyeceğim. Toplantı salonlarında nutuk çekerek belediye başkanlığı yapmayacağım. Devamlı halkımın içinde olacağım. Vatandaşlarımızdan daha çok bu konularda şikayet alıyoruz. Verilen sözlerin tutulmadığını, ayrıca Bayraklı halkına şehircilik gözetilerek bakıldığını üzülerek öğreniyoruz. Bu ülke her karış toprağıyla bizimdir ve her bir köşesinde yaşayan vatandaşımız da aynı değerdedir. ” diye kaydetti.
Kars Merkez Köyleri Derneğini tıka basa dolduran, genç, yaşlı, erkek ve kadınlardan oluşan kalabalık bir topluluğun çoğunluğu ayakta, Bayraklı Belediye Başkanı a. adayı Mikail Bilici’yi dinleyerek alkışladı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here