ŞARKILARIN EFENDİSİ: “TANER SOLAK”

0
144

‘Son zamanların aranan müzik yönetmeni Usta yorumcu Bestekar Prodüktör’ TANER SOLAK
Birçok ünlü ismin albümünde müzik yönetmenliğini ve prodüktörlüğünü yapan müzik camiasında Dede lakabıyla anılan bir isim Taner Solak. Müzik yönetmenliğinin yanı sıra ilklere imza atmayı iyi bilen biri.

Son zamanlarda sosyal medyada Hakan Taşıyan Rüzgarını Estiren isimdir Taner Solak Sessiz Sedasız Albümünün müzik yönetmenliğini yapan Solak Hakan Taşıyanın uzun süre müzik camiasından ayrı kalmasından üzüntü duyar ve Sessiz sedasız albümü ile Sessiz sedasız camiaya geri döndürür.
Solak Ankara da Kurduğu ‘Mavi Prodüksiyon’ isimli şirketinde şimdilerde bir ilke daha imza atmaya hazırlanıyor. SEVİYORUM İsimli Albümünün bitme aşamasında olduğunu ve bu albümde ilklerin olduğunu dile getiren Solak Albümde Hakan Taşıyan, Cansever, Serkan Nişancı, Ceylan Koynat gibi usta yorumcularla düet yaptığını ve müzik camiasında isimlerini kanıtlamış aranjör Tarık Ağansoy, Ceyhun Çelik, Göksun Çavdar. Söz Yazarı ve Bestekar Hakan Polat, Ekrem Erdinç, Yusuf Bulut, Ekrem Baysal, Kerim İpek, Gökhan Demir Kilit, Mehmet Ali Ölç, Adnan Aslan, Hamza Dekeli, Mustafa Yaşamış, Yılmaz Tatlıses gibi ustalarında eserlerinin yer aldığı 7 Taner Solak bestesinin yer aldığı muhteşem bir albüm olduğunu, Albüm ün 11 eserden oluştuğunu ve her bir esere bir klip çekileceğini dile getirdi.

1. Klip Hakan Taşıyanla ‘Seviyorum’ isimli şarkımıza çekildi

 

2. Klip Can Sever hanımla ‘Yar değilsin’ isimli şarkımıza
çekim aşamasındayız .
3. Klip Ceylan Koynat la ‘İtiraf ediyorum’ isimli şarkımıza
4. Klip Serkan Nişancı ile ‘Kalbimin aşk acısından’ isimli şarkımıza
Sırasıyla 11 şarkımıza da çekeceğiz.

MAVİ PRODÜKSİYON Sanatsal Mutfağının geniş kapsamlı
Olduğunu Stüdyo aşaması güfte beste renk sazlar ve okumanın
Yanı sıra klip çekim kurgu, Ses Sahne Işık, Konser Sanatçı
Menajerlik Aşamasında da büyük rol oynadığını ifade etti.

MAVİ PRODÜKSİYON MENAJERLİK: 0555 210 53 53