İzmir Amerikan’dan Ozan Güven ve Yüksek Sadakat geçti

0
115

Özel İzmir Amerikan Koleji’nin kampüsünde gerçekleşen Bazaar Day’de gençler Ozan Güven söyleşisi ile eğlenceli dakikalar geçirirken Yüksek Sadakat konseri ile coştu.

Özel İzmir Amerikan Koleji (ACI), 60 yılı aşan geleneğini bozmayarak bu yıl yine eğlence dolu bir bahar şenliğine ev sahipliği yaptı. Okul kampusunda gerçekleşen Bazaar Day etkinliğinde gençler unutamayacakları bir gün yaşadılar. Etkinliğe gelenler gün boyu süren çeşitli eğlence aktivitelerinden yararlandılar, çekilişe katıldılar. Günün ilerleyen dakikalarında İzmir Amerikan Koleji öğrencilerinin hazırladığı tasarımlardan oluşan ve tüm kreasyonları yine ACI öğrencilerinin sunduğu bir defile izlendi. Defile aralarındaki dans showları izleyicilerin beğenisini topladı.

Ozan Güven

Defilenin sonrasında sahne alan, Ozan Güven keyifli sohbeti ve sempatik tavırları ile öğrencilere keyifli dakikalar yaşattı. Güven, kendisine yöneltilen sorulara büyük bir içtenlikle cevap vererek, sanat yaşamı, içinde bulunduğu projeler ve hayat felsefesi ile ilgili öğrenmek istenilenleri seyircilerle paylaştı.

Gün, amfitiyatroda yapılan ve Bazaar Day’e damgasını vuran Yüksek Sadakat konseri ile sona erdi. Grup, gençlere unutamayacakları bir müzik şöleni sundu. Konser boyunca en güzel parçalarını okuyan Yüksek Sadakat’a gençler tüm şarkılarında eşlik ettiler. Konserin sonunda Öğrenci Birliği üyeleri ve Müdür Yardımcısı Seçil Yöndem, Yüksek Sadakat grubuna günün anısına bir plaket sundu. Grup, Türkiye’nin aydınlık yüzünü karşılarında görmekten duydukları memnuniyeti belirterek öğrencilerden oluşan izleyici grubuna teşekkür etti.
ACI Öğrenci Birliği’nin, İzmir Amerikan Kolejinde Yetişenler Derneği’nin katkılarıyla toplum hizmeti projelerine destek amacına yönelik olarak düzenlediği bu büyük organizasyona bu sene Limak, Touristica, Ege Yapı, Alternatif Market, Pehlivanoğlu, Miko 1801, Cartel Coffee Company, La Capria Suite Hotel, Emir Hotels, Tamuğur, Avod, Günallar Elektrik, Orça Mimarlık, Heykel Suites, Dr. Didem Dereli, Atölye Kivi, Veysi’s ve Çağdaş Turizm gibi şirketlerin yanısıra birçok mezun ve veli de sponsor olarak destek verdi.

Vesile Kabacaoğlu, Çiğdem Özmen, Ümmühan Alkım

 

Irmak Akgür, Aleyna Çeven

 

İrem Acar, Ezgi Alkım, Talya Nisan

 

Emine-Mustafa, Ceren Öksüzoğlu

 

Elis Jimi, Alis Eralp, Naz Kayın

 

Defne, Arzu Uçar

 

Ceyda Erçayhan, Lisa Teri

 

Ceki-Esra Franko

 

Buse Alpacar, Doğa Ünal, Zeynep Hasdemir

 

Aydan Yakın, Seçil Yöndem

 

Abdullah-Güliz Baysak