Bıyık şampiyonu Fuar’ın gözdesi oldu

0
31

Bıyık şampiyonu, İzmir fuarının arananı oldu… Denizli’li Türkiye bıyık şampiyonu Ali Tak, 2 metre 20 santimetre boyundaki bıyıkları ve çekici kıyafetiyle İzmir Fuarının gözdesi oldu.

Zafer Kara’nın haberi
Yıllardır her etkinlik ve kutlamalara katılan 73 yaşındaki Türkiye bıyık şampiyonu Ali Tak, İzmir 87. Uluslararası Fuarına da katıldı. Fuar alanında, 2m.20 cm boyundaki bıyıkları ve özel kıyafetiyle standları dolaşarak ziyaretçi hayranlarıyla görüşüyor. Bıyık şampiyonu Ali tak, kendisiyle fotoğraf çektirmek isteyenlerden de 5 ile 10 TL para alıyor. Fotoğraf çekiminde öğrenci ve askere indirim yaptığını belirten Türkiye bıyık şampiyonu Ali Tak, “Fuar alanında geçmişten beni tanıyan ile kıyafetim ve uzun bıyıklarımla dikkatlerini çekenlerle görüşüp sohbet ediyorum. Benimle hatıra fotoğraf çektirenler de zaten gönüllü sembolik ücret veriyor. Bende aldığım ücretlerle Denizli”ye gidiş geliş yol ve yemek ihtiyacımı karşılıyorum.” dedi.
Türkiye bıyık şampiyonu Ali Tak, boş zamanlarında şiir yazdığını ve şimdiye kadar 130 şiiri olduğunu söyleyerek, şiir yazarken sigarayı da bıraktığına dikkat çekti.