Eledim Eledim türküsünü yeniden düzenleyerek klip çekecek!

Son senelerde yaptığı çalışmaları sayesinde müzik camiasının aranan isimlerinden biri olmaya başlayan DJ ve Müzik Yapımcısı Mahmut Görgen sosyal medyada yaptığı paylaşımla herkesi çok şaşırttı.

Eledim Eledim isimli türküyü yeniden düzenleyerek sürpriz bir isimle müzikseverlerle buluşturacağını açıklayan ünlü DJ bu çalışmasını kliple taçlandıracağını açıkladı.

Geçtiğimiz aylarda ilk defa bir keçe sergisinde performans gösteren DJ olarak gündemde uzun bir süre kalmış olan genç müzik yapımcısı son günlerde ODTÜ paylaşımıyla da pek çok müzikseverin gönlünü kazanmayı başardı.

Mahmut Görgen’in sosyal medya hesabından yapmış olduğu paylaşımı ise şu şekilde; “Sürekli olarak yeni projelerle karşınızda olacağız diyordum ve ne olduğu konusunda bana DM’den yazıyordunuz. En kısa zamanda ‘Eledim Eledim’ isimli türküyü birde benim düzenlememle dinlemiş olacaksınız. Tüm müzik marketlerden erişebileceğiniz bu proje video klibiyle de yayında olacak. Çok yakında tamamlayacağımız bu projenin çalışmalarına hala devam etmekteyiz. İlk defa böyle bir projeyle karşınızda olacağım için fazlasıyla heyecanlıyım.’’