İzmir’de yaşayan Gazeteci Şair Vedat Araz(32) kısa bir süre önce geçirmiş olduğu kalp ameliyatı sonrası okuyucularıyla İzmir Kitap Fuarı’nda buluşuyor. Araz; 14 Nisan Pazar günü 13.00-18.00 saatleri arasında Türkiye Yazarlar Sendikası standında “Mülteci Yalnızlığım” ve “İçimdeki Haziran” adlı şiir kitaplarını imzalayacak. 
      Çok nadir görülebilen kalp zarı kalınlaşması rahatsızlığının olduğunu belirten Araz: “Ritim bozukluğu diye gittiğim hastanede böyle bir rahatsızlığımın olduğunu  öğrendim. Herşey biranda gelişti ve ortaya çıktı . Yapılan testler sonucu daha önceden var olduğu saptandı ve ameliyat olunması gerektiği söylendi. Kendimi şanslı hissediyorum çünkü; Prof. Dr. Öztekin Oto gibi bir doktor tarafından kalp ameliyatım başarılı bir şekilde gerçekleşti.” Dedi.
        Prof. Dr. Oto’nun kendisiyle çok titiz bir şekilde ilgilendiğini dile getiren Araz: “ Şimdi eskisinden daha iyim sabahları erken kalkıp sporda yapıyorum. Pazar günü İzmir Kitap Fuarı’nda okuyucularıma kitaplarımı imzalayacağım. Herşeye inat yaşamaya devam.” dedi.

1 YORUM

Comments are closed.