İzmir Optimum’da düzenlenecek Lego Festivali’nde çocuklar 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı coşkuyla kutlayacak. Çocukların zekâ ve el becerilerini geliştiren oyunlarla dolu Lego Festivali 20-28 Nisan tarihleri arasında 10.00 ile 22.00 saatleri arasında meraklılarıyla buluşacak.

Birbirinden eğlenceli etkinlikleriyle şehrin sosyal yaşam merkezi olan İzmir Optimum AVM, minik ziyaretçileri için düzenlediği eğitici ve eğlenceli etkinliklere hız kesmeden devam ediyor.

Optimum, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında sınırsız eğlence vaat eden Lego eğlencesini 9 gün boyunca minik ziyaretçileriyle buluşturacak. Lego Festivali, Optimum’un minik ziyaretçilerine unutamayacakları bir deneyim yaşatacak.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda minik ziyaretçiler yüz boyama ve sosis balon dağıtımı ile eğlenip bayram coşkusunu doyasıya yaşayacak. Buz pistinde ise saat 17.00’da milli sporcular buz pistine nefes kesen bir gösteri sunacak. Bubble Show çocukları ayrı bir alanda eğlendirirken, bando takımı ise marşlarla Optimum’da bayram heyecanını doruklara taşıyacak.