Şair- Yazar, Emekli Emniyet Müdürü Şevki Dinçal’ın ‘’Tut Kalbimin Elinden’’ ve ‘’Aşkın Alevi’’ adlı romanlarına imza günü düzenlendi.

Yayımlanmış 21 şiir, 3 roman ve hikaye olmak üzere 25 eseri bulunan Şevki Dinçal, Türkiye Emekli Emniyet Müdürleri Derneği (TEMÜDDER) İzmir Şubesi’nde düzenlenen etkinlikte Gece Kitaplığı yayınevinden çıkan  ‘’Tut Kalbimin Elinden’’ ve ‘’Aşkın Alevi’’ adlı romanlarını imzalayarak elde edilen gelirinin tamamını Sokak Çocuklarını Koruma Çocuklar Geleceğimizdir Derneği’ne bağışladı.

TEMÜDDER İzmir Şubesi Başkanı Erdinç Sadıç, Türkiye’nin çeşitli illerinden görev yapan Emekli Emniyet Müdürü Şevki Dinçal’ın her türlü övgüye layık iki yeni eseri için imza günü düzenlediklerini ifade ederek, ‘’Katkıda bulunanlara ve bütün katılımcılara teşekkür ederiz. Kitapların gelirini de ulvi bir amaçla kullanılmak üzere bağışlamasından dolayı kendisini kutluyoruz’’dedi.

İzmir Şair ve Bestekarlar Derneği Başkanı Halim Akın, emekli emniyet müdürleri ile şair ve sanat severlerin katıldığı imza gününde, kitap satışlarından elde edilen 2 bin 500 TL, bağış makbuzu karşılığında Sokak Çocuklarını Koruma Geleceğimiz Derneği’ne sunuldu.