Volkan Tokdağ, 2017’de Mordoğan’da dedesinden kalan araziyi kamp alanı yaptı. Tokdağ, kurduğu işlemeyi ailesinin tüm fertleriyle işletiyor

Müziğe hayatını adayan Volkan Tokdağ, İzmir’in eşsiz doğasıyla ünlü Karaburun Yarımadası’nda bulunan Mordoğan’da dedesinden kalan arazide rüyasını gerçeğe dönüştürmek için kolları sıvadı. Tokdağ, çok sevdiği müziği bırakarak 2017 yılının temmuz ayında Morkoyun Kamp ve Bungalov’u kurdu. Ailesinin desteğini alan Tokdağ, ailesiyle birlikte Morkoyun’u işletmeye başladı. Bostan ve permakültür bahçede yetiştirilen sebzelerin kullanıldığı mutfak, genel olarak hala ve annenin ellerine emanetken ızgara ve ana yemekler babanın sorumluluğunda. Zaman zaman menüye büyükannenin yaptığı yöresel yemeklerde ekleniyor. Rezervasyon ve iletişim küçük kardeş Bilun ilgilenirken, minik torun Uras ise etrafa neşe saçıyor. Kampın geneline yayılan pozitif enerji, aile bireylerinin konuklarla kurduğu sıcacık iletişimden kaynaklanıyor.

HERKESİ BEKLİYORUZ

Morkoyun kamp ve Bungalov’un bir kaçı batar kat sayesinde 4 kişiye kadar konaklama sağlayabilen sekiz adet bungalovunun hepsi duş, WC, bozdolabı ve genel ihtiyaçları karşılayacak eşyalar içeriyor. Hayallerinin gerçeğe dönüştüğünü belirten Volkan Tokdağ, “Burada kendi cennetimizi oluşturduk. artık özümüz olan doğaya kaçmamız gerekiyordu. Burayı şirin sıcak bir kamp alanına dönüştürdük. Doğayla iç içe kendi iç sesinizi duyabileceğiniz bir yer yarattık” dedi.